Kniha návštěv

MB

Datum: 05.09.2011 | Vložil: Martina od Puntíka

Ahoj Lenko,
reaguji se zpožděním, byli jsme týden pryč. Nicméně - moc hezky napsáno, myslím, že s tebou musí souhlasit každý, kdo byl u toho. A je moc dobře, že ses ozvala, protože když si to všichni nechají líbit, nic se nezmění. Doufám, že se nenecháš otrávit a brzy se uvidíme!
Martina

Neslavná ,,Bolka,,

Datum: 29.08.2011 | Vložil: Monča

Ahoj Leni,
jako účastník výstavy: I když jsme věděli co se na výstavě stane, přesto jsem do konce stále doufala, že se bude hrát fér - bohužel !

vzkaz od Casiopei

Datum: 29.08.2011 | Vložil: Jana s Casi

Milá Lenko,
přečetla jsem si Tvůj zajímavý článek o MB, Na loňské klubovce jsem byla také a mohu potvrdit, že to o čem se zmiňuješ stálo opravdu za to. Nenech se otrávit, pořád je mezi námi dost fajn lidí, se kterými se stojí za to setkávat.
Jana s Casi

Re: vzkaz od Casiopei

Datum: 29.08.2011 | Vložil: Nerouš a spol.

Ahojky Jani a Casi, děkuji za podporu. Já to zmiňuji spíš z důvodu, že mi je proti srsti toto podporovat, jen ať si to přečte, co nejvíc lidí, nebyla jsem tam sama nakonec. Mám ráda lidi od berňáčků na vyjímky samozřejmě, ještě raději je někde potkávám a tím spíš mě mrzí, že jsme takto uráženi.

Re: Re: vzkaz od Casiopei

Datum: 29.08.2011 | Vložil: Pinkie a spol.

Ahoj Leni,
plně s Tvým názorem souhlasíme! To co jsme tam viděli, jsme ještě nezažili. V oboru výstavnictví jsme sice trochu pokročilejší začátečníci, ale standard honičů máme určitě prostudovaný! Ani nevím co dál na to říct nebo psát !!! Moc Vám fandíme!!! Lida, Pinkie a spol.

Re: Re: Re: vzkaz od Casiopei

Datum: 29.08.2011 | Vložil: Nerouš a spol.

Ahojky Lído a všichni ostatní, co to viděli,
děkuji za podporu, i když nejsem jediná, kdo se zúčastnil té komedie, co se nazývalo mezinárodní výstavou a píšu to spíš z důvodu úžasu, čeho všeho jsou jistí lidé schopní. Mě nejde o tituly, ale o fér hru. Nejradši bych byla, kdybych nic psát nemusela, ale bohužel... Všichni jste to viděli a je mi z toho smutno, bohužel to je boj s větrnými mlýny. Musíme jen doufat, že tahle dvojice bude snad jediná a u někoho jiného se to opakovat nebude. Je to urážka nás všech, kterým o něco jde, že to bude nefér jsem čekala, ale nečekala jsem, že to bude až taková čuňárna. Přeji vám všem i sobě samozřejmě, aby to byl poslední případ, takového divadla, co jsme všichni viděli.

Vzkaz pro pánečka

Datum: 27.08.2011 | Vložil: Punťa a spol.

Ahoj Neroušku,
vyřiď prosím tě pánečkovi, že ty brejle, který hledal, našla panička v mojí velký modrý tašce. Nevíme, jak se tam dostaly, přivezeme vám je na klubovku.

MB

Datum: 23.08.2011 | Vložil: Punťa a spol.

Ahoj Neroušku, tu Carmenku byste tam mohli určitě propašovat. Já když jsem byl tak malej jako ona, tak mě páníčci taky propašovali na výstavu do Brna, kam se jeli podívat. A to jsem ještě neměl vzteklinu vůbec, a klíďo píďo jsem prošel . Oni u toho vchodu určitě nebudou kontrolovat datum očkování. Třeba když můj páneček Carmenku uvidí, tak ho napadne, že by mi taky nějaké miminko mohl pořídit:-) Tak se na vás taky těšíme!

Je KRÁSNÁ!!!

Datum: 20.07.2011 | Vložil: Punťa a spol.

Ahoj Neroušku, ta vaše Carmenka je teda nádherná! A navíc je ti podobná, bude z vás krásný páreček. Tak ať vám pěkně roste a ať vám to všem dohromady hezky klape! Už se těšíme, až ji uvidíme.
Zdraví Punťa s páníčkama.

Blahopřání

Datum: 19.07.2011 | Vložil: Monča

Ahoj Leni a Neroušku,
posíláme velkou gratulaci k novému přírůstku - nádherné ušaté princezně Carmence. Přejeme Vám všem spoustu veselých psích kusů, na které je Neroušek přeborník.
Pozdrav posílá celá Bardotte

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek


//https://neousek.webnode.cz