NVP a tak všechno kolem

19.07.2011 08:04

Ve čtvrtek jsme si přivezli malou bernskou holčičku Carmenku domů. Mé obavy jaké jsem z toho měla, jak jí Neroušek s Akískem přijmou byly naštěstí zbytečné a kluci si jí vzali pod svá ochranná křídla úplně automaticky. Malá dračice se okamžitě rozkoukala a získala si naprosto všechny. Nejvíce jí miluje Neroušek, ten si se jí neustále věnuje a ostražitě si ji hlídá.  Je to až k neuvěření, ti dva jsou jako pro sebe stvoření, jejím příchodem k nám, to naše dospělé trdlo zcela pookřálo. Blázen to byl vždycky, ale teď je to takový opatrný blázínek. Je jako vyměněný.

V sobotu jsme vyrazili na výstavu do MB, ale malá ještě nemůže, tak zůstala doma pod dozorem páníčka. No a bylo vymalováno. Ti dva bez sebe evidentně nevydrží, takže náš uličník byl jak tělo bez duše a Carmenka bulela doma. Nakonec i s tímto handicapem jsme si vyběhli V1, CAC, rychle oběšli stánky s dobrůtkama a upalovali jsme domů.

Po příjezdu bylo vítání veliké, Neroušek s Carmenkou se pustili do svých každodenních bojů a mazlení a až do večera spolu blbli na zahradě.

Povedené fotky od Verči a Toma jsou zde: raducza.rajce.idnes.cz/Navsteva_u_Lenky_18.7.2011_Nero_Carmen/

 

Carmen Lady Dorotte dle fotoaparátu pana J.Šimečka


//https://neousek.webnode.cz